objavuj

Zážitkový pobyt na 2 noci s pivným kúpeľom 

Poznáte to staré porekadlo? "Kde sa pivo varí tam sa dobre dari." Presvedčiť sa o tom môžete, ak navštívite malebnú dedinku Prievaly na Záhorí, kde varia pravé živé nepasterizované pivo už od roku 2011.

Vedeli ste, že pivo môžete nielen piť, ale sa v ňom aj kúpať a relaxovať?  Pivné kúpele mali odjakživa liečivé účinky, uvoľňujú svalové napätie, zahrievajú kĺby a podporujú imunitu. Pivné kvasnice majú mimoriadne hojivé účinky na pokožku.


Relaxačný balíček obsahuje. 
ubytovanie na 1 noc s raňajkami + večera /od pondelka do štvrtka/
wellness - fínska sauna, vírivka - jacuzzi
pivný kúpeľ 30 min plus 1/2 piva na osobu

cena pre 2 osoby 160,00€
cena pre 1 osobu 93,00€


Cena nezahŕňa:
Posedieť si môžete v štýlovej reštaurácii a objednať si chutné jedlo, alebo degustovať v Sandorskom šenku pri ochutnávke  4 druhov piva. 
Vo  welness centre si zrelaxujete, ak si rezervujete  thajskú masáž, čínsku  masáž, dornovu metódu a ešte oveľa viac podľa aktuálnej ponuky. 

Pobyt môžete darovať aj formou darčekovej poukážky. 

Splav Dunajských ramien
Poldenný splav - Vojka a okolie

Malý žitný ostrov sa rozprestiera medzi starým korytom Dunaja a jeho novovybudovaným umelým kanálom Vodného diela Gabčíkovo 20 km južne od Bratislavy. Splavy sa organizujú v dunajských ramenách lužného lesa, ktoré svojou flórou a faunou vytvárajú nezabudnuteľný zážitok. 

Cestou zavítate do krásneho ramena, ktoré bolo kedysi prepojené so starým Dunajom. Budete môcť pozorovať život vodného vtáctva. Prvá zastávka bude na brehu jazera. V prípade priaznivého počasia sa môžeme okúpať. Cestou budete musieť prekonávať  zaujímavé prekážky. Vaša námaha budú však  ocenená tým, že sa povozíte po rýchlom prúde a splavíte aj vodopád.

Poldenný splav - Bludisko jazier, Bodícké ramená, Bludisko jazier
1,2,3 dňový splav - Szigetköz I. až II.,Malý Žitný ostrov, Horný a stredný Szigetköz

Event zabezpečíme pre firmy ale aj menšie skupiny. V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, ktorý nájdete v kontaktoch. 

Splav Malého Dunaja 

Splav Malého Dunaja patrí k neopakovateľným zážitkom trávenia voľného času. Je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, rodiny s deťmi a firemné akcie. Splavy sa organizujú od 1/2 denných až do 3. dňové. Počas splavu je možné sa zastaviť alebo aj utáboriť a to rovno pri vodnom kolovom mlyne v Jelke kde si môžete rovno pozrieť aj tento Slovenský unikát spolu s múzeom mlynárstva. Prehliadku Vám radi zabezpečíme. Ak Vás prepadne hlad v táborisku sa nachádza viac reštaurácii. Medzi tie, ktoré ponúkajú veľmi chutné rybie špeciality patrí rozhodne reštaurácia u Ernesta.

Event zabezpečíme pre firmy ale aj menšie skupiny. V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, ktorý nájdete v kontaktoch. 

Danubiana - múzeum moderného umenia 

 Čunovo

Necelých 20 km južne od hlavného mesta SR Bratislavy sa nachádza jedno z najromantickejších múzeí moderného umenia v Európe - Danubiana Meulensteen Art Museum. Jedinečná poloha múzea Danubiany nachádzajúceho sa na hraniciach troch štátov (Slovenska, Maďarska a Rakúska)

Jeho zakladateľmi sú holandský zberateľ a podporovateľ umenia Gerard Meulensteen z Eindhovenu a slovenský galerista Vincent Polakovič.

Prepojenie architektúry s okolitou prírodou a riekou Dunaj, poskytuje neopakovateľné pohľady na vystavované výtvarné diela, ale predovšetkým na flóru a faunu.

 Radi Vám sprostredkujem prehliadku tohto múze. Na ostrov sa môžeme dopraviť nielen autobusom, ale aj rýchločlnom, ktorý vás prevezie zákutiami rieky Dunaj a vtedy uvidíte toto nádherné múzeum z každého uhla. Vystúpime rovno pri Danubiane. Po prehliadke múzea na vás už bude čakať chutný obed v Yacht clube Modrá Čajka v podobe rybacích  špecialít. Z reštaurácie je veľmi pekný výhľad na celé múzeum.

Event zabezpečíme pre firmy ale aj menšie skupiny.          V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, ktorý nájdete v kontaktoch.

Od mlyna k mlynu na plti

Splav Malého Dunaja na drevených pltiach poháňaných motorom v nádhernej prírodnej scenérii je jedinečná atrakcia, ktorú máte možnosť zažiť.  Na náučnom chodníku sa dozviete veľa poučných informácií o vodných mlynoch, rastlinstve, živočíchoch, ale aj legendách. Počas splavu sa dá aj zastaviť na malom ostrove, kde sa môžete občerstviť a aj si  zaplávať si v príjemnom prostredí.

Trasa trvá do 2 hodín a vedie z mlyna v Tomašíkove do Mlyna v Jahodnej. Historický kolový mlyn v Tomašíkove je prístupný aj verejnosti, na ktorý Vám v prípade záujmu sprostredkujeme obhliadku so sprievodcom.

Event zabezpečíme pre firmy ale aj menšie skupiny. V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, ktorý nájdete v kontaktoch. 

Prehliadka Bratislavy a okolia na motorovom člne po Dunaji

Prehliadky Bratislavy a zaujímavého okolia nemusia byť vždy iba na 4 kolesách, alebo na pešo. Čoraz väčšej popularite sa tešia vyhliadkové plavby po Dunaji, ktoré vám prinesú úplne iný pohľad na miesta, ktoré ste už videli, ale z iného pohľadu. 

Naša eventovo cestovná agentúra vám rada sprostredkuje niektorú z nižšie uvedených plavieb rýchločlnmi.

Kapacita člnov je od 1-6 osôb plus kapitán, alebo 7-9 osôb plus kapitán. Nástupné miesta centrum a Vlčie Hrdlo.

  1. Bratislava cez deň a Romantická plavba 1 hodina
  2. Bratislava člnom za 30 minút
  3. Večerná Bratislava po 20:00 hodine - 1 hodina
  4. Bratislava - Galéria Danubiana - vodné dielo Cuňovo - Jarovecké rameno 2-3 hodiny
  5. Bratislava - Devín - Hainburg 2-3 hodiny
  6. Bratislava - Devín - Hainburg - Orth an der Dona        4-5 hodín   
  7. Bratislava - Jarovecké rameno - kúpanie sa v Dunaji  2 hodiny   

Event zabezpečíme pre firmy ale aj menšie skupiny. V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, ktorý nájdete v kontaktoch.