Ideme na výlet

Eventy - Výlety so sprievodcom

Poznávací event - výlet 
Zlatá Praha - pamiatky

Plánujete pre svojich zamestnancov, priateľov, zážitkový event, výlet do Prahy?

Zabezpečíme vám program na mieru, spolu so sprievodcom.

Ak by ste sa radi túlali Prahou, ktorá nikdy neomrzí čo môžete vidieť? 

Hradčany, Pražský hrad a jeho nádherné kráľovské záhrady, Katedrálu Svätého  Víta, Starý kráľovský palác, Rožmberský palác, Bazilika Svätého  Jiří, Letohrádok kráľovny Anny so spievajúcou fontánou.  Zlatou uličkou sa dostaneme až k Valdštejnským záhradám, kde si môžete urobiť nádherné fotky. Radi by ste sa previezli lanovkou na Petřín malú Pražskú Eifelkovku odkiaľ je výhľad na 100 vežatú Prahu? Alebo pôjdeme zablúdiť do bludiska na Petříne? Stačí si len vybrať.  Poznáte Kampu a jej malebnú Čertovku, kde sa natáčal známi film Chobotničky z druhého poschodia?  Na Kampe  si môžeme dať chutný obed v  reštaurácii Sovové mlyny odkiaľ budete mať Prahu ako na dlani.  Malou prechádzkou prejdeme okolo legendárnej Lenonovej steny, až sa dostaneme na Karlov most a Malostránské námestie. Tam si urobíme výklad k najznámejším pamiatkam a malú prestávku na kávičku pod Pražským Orlojom. Historickými uličkami sa presunieme až na Václavské námestie, kde nás už isto bude čakať Svätý Václav na svojom koni. 

V prípade záujmu sa môžeme previezť lodičkami po Vltave, alebo navštíviť Národné Divadlo.


Event zabezpečíme pre firmy, školy, ale aj menšie skupiny. V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, ktorý nájdete v kontaktoch. 

Poznávací event - výlet
Hrady a zámky v Čechách

Zaujímajú vás príbehy a legendy o starých hradoch a zámkoch? V tom prípade ste tí správni adepti na potulky po pamiatkach, ktorých sa v Čechách nachádza nespočetné množstvo. 

Náš tip na zopár pamiatok, ktoré vás určite nesklamú.

Český Krumlov je mesto, ktoré ešte stále dýcha historickou atmosférou, kde sa zastavil čas. Natáčala sa na ňom aj rozprávka Z pekla šťěstí. Okrem prekrásnych interiérov a exteriérov môžete v ňom obdivovať aj  najstaršie barokové divadlo na svete, unikátnu kaskádovú fontánou, rozprávkový letohrádok. Prejdeme sa pamätnými uličkami  a budeme prechádzať  komplexom  cca 300 meštianskych domov.

Zájdeme si na  staroveký hrad Rožmberk, alebo na romantický zámok v Hlbokej. Krásy Kutnej Hory môžeme obdivovať z vyhliadky na nádvorí katedrály Svätej Barbory. Poprípade stihneme ešte zámok Konopište,  kde sa natáčala známa česká komédia Jáchyme hoď ho do stroje. Naše potulky môžu viesť aj na Lednícký zámok, kde sa natáčala rozprávka Fantaghiro.

Zabezpečíme vám program na mieru, aj so sprievodcom

Event zabezpečíme pre firmy, školy, ale aj menšie skupiny. V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, ktorý nájdete v kontaktoch. 

Poznávací event - teambuilding 
Pieniny - splav a okolie

Plánujete firemnú akciu, alebo hľadáte trochu športu, zábavy a adrenalínu počas pracovných dní  pre vašich zamestnancov, alebo obchodných partnerov?
Pieninský národný park, ktorý sa nachádzajúci na  severovýchodne od Vysokých Tatier na poľsko-slovenskej hranici ponúka na malom priestore množstvo malebných prírodných krás, ale aj športového vyžitia. 
Atrakciou tohto územia je splav na drevených pltiach, rafting, cyklistika a turistika. Relax si užijete pri  návšteve zámku v Starej Ľubovni, alebo  Spišského hradu.  Návštevu Nestville parku iste oceníte. Vyrába a degustuje sa tam whisky a  prezentujú tradičné ľudové remeslá. Našu návštevu  ukončíme ochutnávkou čokolády v Hniezdnom. Jazda na koníkoch? Prečo nie?  Ranč Čajka neďaleko Kežmarka, vám ponúka aj takúto možnosť.

Ubytovanie a výborný servis Vám vieme zabezpečiť v Chate Pieniny poprípade v blízkom okolí, odkiaľ máte na skok na bicykli do  Poľska. Za návštevu vám určite stojí hrad Niedzica s obrovskou priehradou. Ak by vám bolo chladno, môžete sa ponoriť do termálnych vôd  kúpaliska vo Vrbove. Je toho oveľa viac čo ponúka táto malebná krajina. 

Event zabezpečíme pre firmy, školy, ale aj menšie skupiny. V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, ktorý nájdete v kontaktoch 

Poznávací event Viedeň mesto elegancie a histórie

Poďme spolu poodhaliť tajomstvá historickej i súčasnej Viedne a urobiť si fotky v tomto najromantickejšom meste na krásnom modrom Dunaji - An der schönen blauen Donau (áno, tento valčík napísal viedenský skladateľ Johann Strauss ml.).
Prehliadku Viedne začneme pred pamätníkom Márie Terézie, panovníčky z rodu Habsburgovcov na námestí Maria Theresien Platz, kde sa tiež každoročne konajú adventné trhy.
Ulicou Ringstrasse sa dostaneme do mestského parku Burggarten, v ktorom sa nachádza socha famózneho hudobného skladateľa Mozarta.
Navštívime Hofburg, ktorý oficiálnou rezidenciou rakúskeho prezidenta. V jeho areáli sa nachádza aj niekoľko atraktívnych múzeí, ktoré nám umožnia pokochať sa pokladmi uchovanými v Schatzkammer a Silberkammer a nahliadnuť do cisárskych apartmánov
My však budeme pokračovať pešo, cez Michaelerplatz, kde máme možnosť prehliadnuť si odkryté rímske ruiny, z čias kedy sa Viedeň nazývala Vindobona.

Neďaleko tohto duchovného centra Viedne, na ulici Domgasse 5, nájdeme dom kde žil a tvoril Wolfgang Amadeus Mozart

Event zabezpečíme pre firmy ale aj menšie skupiny. V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, ktorý nájdete v kontaktoch. 

Poznávací event historická a moderná Bratislava 

pripravujeme 

Poznávací event
hrady -  zámky na Slovensku

Viete čo sú najväčšie turistické atrakcie Slovenska? Skúste hádať. Že by Tatry? Nie ! Najviac turistov veľmi radi navštevujú hrady a zámky. Tu sa ponúka otázka prečo. Je na to jednoduchý dôvod. Ľudia sa radi vracajú do histórie a sú zvedaví ako sa žilo kedysi. Radi objavujú svoje korene.

Klamali by sme, ak by sme si mysleli že to je jediný dôvod. Poznáme ich niekoľko mi si však spomenieme aspoň pár z nich. V prvom rade je to veľkoleposť stavby, ktorá zaujme každého milovníka pamiatok. Gigantický hrad či zámok týčiaci sa na úpätí  brala, krásna architektúra, bohaté interiéri, dobový nábytok,  oblečenie, zvyky. V neposlednom radu sú to však príbehy ľudí, ktorí na zámku panovali.
Nechajte sa aj vy vtiahnuť do histórie, do miest kde sa zastavil čas, Nechajte sa opantať krásou, ktorá je tu a dúfajme že zostane na veky.
Ak máte záujem o takýto poznávací event môžete  ma kontaktujte, rada vám pripravím zaujímavý zoznam Slovenských hradov aj so  sprievodcom.  
Vniknime spolu do histórie, spoznajme a objavujem.

Event zabezpečíme pre firmy ale aj menšie skupiny. V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, ktorý nájdete v kontaktoch.